Pracownik do sortowania i rozładunku przesyłek kurierskich bez znajomości języka niemieckiego- Neumünster

Miejsce pracy

Szlezwik-Holsztyn, Niemcy
Kontakt (+48)508623130
a.wilewska@german-logistic.pl

Opis

Miejsca pracy:

  • Niemcy/Neumünster

Zakres obowiązków:

  • sortowanie przesyłek kurierskich i rozładunek paczek na taśmę,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • praca w systemie dwuzmianowym;

Wymagania:

  • dynamika pracy,
  • sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • prawo jazdy kat.B + własny samochód(warunek konieczny);

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
  • wynagrodzenie godzinowe,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
  •  OFERTA PRACY DODATKOWEJ NA OK. 80-120 GODZIN MIESIĘCZNIE!

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200